Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2013 - Portal Polska Kosmetologia i Kosmetyka
Artykuły filtrowane wg daty: lutego 2013

seria-kosmetykow-butelki-białego-materiału-oryginalnego-wektora-renderingi_34-24845.jpgWybierając serum należy pamiętać, że jest to kosmetyk o wyspecjalizowanym działaniu. Dlatego też zanim sięgniemy po ten rodzaj pielęgnacji warto jasno sprecyzować potrzeby swojej skóry.
Jeśli twoja skóra utraciła blask sięgnij po preparaty z kwasami takimi jak mlekowy, glikolowy lub AHA, które mają właściwości złuszczające. Pomogą ci także kosmetyki z witaminą C, która silnie rozjaśnia skórę, jak również odgrywa istotną rolę w zapobieganiu uszkodzeniom spowodowanym promieniowaniem słonecznym.

milorzab-dwuklapowy-ginkgo-biloba-Walcząc z „pomarańczową skórką” warto używać balsamów zawierających ekstrakt z miłorzębu, ponieważ komplet zawartych w nim flawonoidów silnie pobudza mikrokrążenie skórne. Poprawia stan naczyń krwionośnych  oraz odżywienie tkanek i, co bardzo cenne, stymuluje proces rozkładania tłuszczy.