TOP-active

logo-ACTIVESHOP-pkik

Infolinia: 71 725 41 71

e-mail: biuro@activeshop.pl

 

SKLEP INTERNETOWY

www.activeshop.pl

 

SIEDZIBA FIRMY, SKLEP STACJONARNY

ul. Potokowa 47, 54-105 Wrocław

8.00-17.00 (pon.-pt.)

 

SZKOLENIA KOSMETYCZNE

ul. Potokowa 47, 54-105 Wrocław

e-mail: szkolenia@activeshop.pl

Kupon rabatowy
frezarka Ncure-NR104460.jpg

Profesjonalna frezarka do zabiegów manicure i pedicure produkcji japońskiej wyposażona dodatkowo w głowicę PODO OMNICUT. Głowica PODO OMNICUT produkcji japońskiej to nowoczesne, innowacyjne urządzenie do usuwania zrogowaciałego, martwego naskórka z podeszwy stopy i pięty. Głowica posiada 2 obrotowe, wymienne ostrza dzięki którym możemy usunąć zrogowaciały naskórek w ciągu kilku sekund.Ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej.

Mlight-S copy.jpg

Profesjonalne urządzenie do wykonywania zabiegów pedicure i manicure produkcji niemieckiej z natryskiem wodnym.Urządzenie posiada możliwość regulacji obrotów prawo-lewo w zakresie od 8 do 40 tyś., płynną regulację natężenia natrysku oraz wbudowany dozownik na wodę. Zintegrowany system natrysku pozwala na bezbolesne i higieniczne przeprowadzanie zabiegu.Wszystkie funkcję zabiegu wyświetlane są na panelu sterowania co ułatwia kontrolę urządzenia.Prostnica posiada wbudowany promień świetlny podświetlający miejsce wykonywania zabiegu.Mikrosilnik posiada tryb pamięci pozwalający na zapamiętanie najczęściej wybieranych parametrów (natężenie natrysku,ilość obrotów).Głowica jest produkcji japońskiej i posiada silnik bezszczotkowy, istnieje możliwość podłączenia napędu nożnego. 

 

Mlight-S1b.jpgDane techniczne:

  • ilość obrotów od 8.000 do 40.000 regulacja co 1.000 i co 2.000 obrotów
  • napięcie 230 V
  • częstotliwość wyj. 50 Hz
  • moc 140 W
  • waga 4,3 kg
  • wysokość 19 cm
  • szerokość 28 cm
  • długość 19 cm

 

ZOBACZ WIZUALIZACJĄ 3D FREZARKI »

 

Link do produktu

PMspray-S.jpg

Profesjonalne urządzenie do wykonywania zabiegów pedicure i manicure produkcji niemieckiej z natryskiem wodnym.Urządzenie posiada możliwość regulacji obrotów prawo-lewo w zakresie od 5 do 40 tyś., płynną regulację natężenia natrysku oraz wbudowany dozownik na wodę. Zintegrowany system natrysku pozwala na bezbolesne i higieniczne przeprowadzanie zabiegu.W głowicy wbudowane jest źródło światła które doskonale podświetla miejsce wykonywanego zabiegu. Wszystkie funkcję zabiegu wyświetlane są na panelu sterowania co ułatwia kontrolę nad urządzeniem.

 

mspray-S.jpgProfesjonalne urządzenie do wykonywania zabiegów pedicure i manicure produkcji niemieckiej z natryskiem wodnym.Urządzenie posiada możliwość regulacji obrotów prawo-lewo w zakresie od 4 do 40 tyś., płynną regulację natężenia natrysku oraz wbudowany dozownik na wodę. Zintegrowany system natrysku pozwala na bezbolesne i higieniczne przeprowadzanie zabiegu.Wszystkie funkcję zabiegu wyświetlane są na panelu sterowania co ułatwia kontrolę urządzenia. Istnieje możliwość podłączenia do frezarki napędu nożnego.

powerNAIL-S.jpgFrezarka kosmetyczna dedykowane do zabiegów manicure i pedicure.Urządzenie posiada wyświetlacz elektroniczny który pozwala w pełni kontrolować obroty głowicy.
Dużym atutem frezarki są niewielkie gabaryty oraz mała waga. Takie atuty to alternatywa dla mobilnych gabinetów i nie tylko.
Regulacja w zakresie od 0 do 30.000 obrotów/min. zapewnia pełen komfort pracy.

MasterVac PDV30.JPGFrezarka (mikrosilnik) z pochłaniaczem pyłu Master Vac produkcji niemieckiej.

 

Urządzenie jest przeznaczone do leczenia dolegliwości stóp oraz profesjonalnych zabiegów pedicure i może być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanego podologa lub pedicurzystkę. Frezarka (mikrosilnik) charakteryzuje się płynną regulacją obrotów od 6.000 do 30.000 na minutę, z możliwością zmiany kierunku prawo – lewo, oraz regulacją mocy pochłaniacza pyłu.

MsprayLC-S.jpgProfesjonalne urządzenie do wykonywania zabiegów pedicure i manicure produkcji niemieckiej z natryskiem wodnym.Urządzenie posiada możliwość regulacji obrotów prawo-lewo w zakresie od 4 do 30 tyś.,płynną regulację natężenia natrysku oraz wbudowany dozownik na wodę.