TOP-active

logo-ACTIVESHOP-pkik

Infolinia: 71 725 41 71

e-mail: biuro@activeshop.pl

 

SKLEP INTERNETOWY

www.activeshop.pl

 

SIEDZIBA FIRMY, SKLEP STACJONARNY

ul. Potokowa 47, 54-105 Wrocław

8.00-17.00 (pon.-pt.)

 

SZKOLENIA KOSMETYCZNE

ul. Potokowa 47, 54-105 Wrocław

e-mail: szkolenia@activeshop.pl

Kupon rabatowy

DANAnapryszcze-Syis-m.jpgJuż nie musisz ograniczać się do maści lub tabletek na receptę, aby wyleczyć swoją skórę z trądziku!!!

DANA-A to urządzenie do pielęgnacji skóry trądzikowej i skłonnej do wykwitów, wykorzystujące unikalną opatentowaną technologię eliminowania bakterii powodujacych trądzik.Stosując DANA-A, czyli osobistą kosmetyczkę unikniesz zakłopotania oraz brzydkich blizn. Jest to szybki, łatwy i skuteczny sposób aby pozbyć się pojedynczych zmian skórnych.

 

elektrostymElektrostymulacja jest zabiegiem elektroleczniczym wykorzystującym prądy impulsowe małej częstotliwości. Stosuje się ją w celu wywołania skurczu mięśnia lub całej grupy mięśni, a także w terapii przeciwbólowej, oraz w celu poprawienia trofiki tkanek (odżywienie i dotlenienie tkanek). Szczególnie polecana jest różwnież osobom walczącym z  nadwagą i cellulitem.

active01

 

Firma ACTIV jest obecnie jedną z największych hurtowni kosmetycznych w Europie Środkowej. Od wielu lat utrzymuje pozycje lidera w zakresie importu komponentów wyposażenia salonów kosmetycznych dzięki stale poszerzanej ofercie oraz indywidualnemu podejściu do klienta. Obecnie firma zaopatruje ponad 3000 salonów kosmetycznych, 150 hurtowni w Polsce i około 250 firm kosmetycznych w takich krajach jak Niemcy, Hiszpania, Francja, Włochy, Szwecja, Portugalia, Litwa, Czechy i Słowacja. Firma ACTIV jest generalnym przedstawicielem renomowanych, światowych marek takich jak Giovanni, Elegante RedLine, Depilux, Depilflax oraz Ing.
W naszym asortymencie znajdą Państwo m.in.

  • - produkty do przedłużania paznokci (żele UV, tipsy, lampy UV, pilniki, frezarki do paznokci, itd.)
  • - lakiery hybrydowe (lakierożele Activ)
  • - produkty do depilacji (woski do depilacji, podgrzewacze do wosków itd.)
  • - produkty do przedłużania rzęs
  • - meble kosmetyczne ( oftele kosmetyczne, taborety i stoliki kosmetyczne, itd.)
  • - sprzęt kosmetyczny (urządzenia wielofunkcyjne i jednofunkcyjne, kombajny kosmetyczne, frezarki, itd.)
  • - kosmetyki fryzjerskie (kosmetyki do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów)
  • - meble fryzjerskie i akcesoria (myjki i fotele fryzjerskie, suszarki do włosów)
  • - akcesoria do zabiegów kosmetycznych (kuferki kosmetyczne, pelerynki, opaski kosmetyczne, itd.)

Od 2007 roku Firma ACTIV aktywnie uczestniczy we wdrażaniu swojego innowacyjnego projektu Wspieranie Szkolnictwa Kosmetycznego w Polsce. Celem tego projektu jest pomoc w osiągnięciu wysokiego poziomu edukacji kosmetycznej słuchaczy i uczniów tego profilu zawodowego. Obecnie Firma ACTIV współpracuje z ponad 40 Szkołami Kosmetycznymi w całej Polsce.
Firma ACTIV oferuje również szkolenia dla osób początkujących jak i profesjonalistów. Centrum Szkoleniowe ACTIV we Wrocławiu dysponuje nowocześnie wyposażoną w urządzenia kosmetyczne, kosmetyki oraz wszelkie akcesoria salę szkoleniową oraz pracownię kosmetyczną.

 

 

Dane Kontaktowe
 

ACTIV

 

ul. Potokowa 47
54-105 Wrocław

 

Kontakt mailowy:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Kontakt telefoniczny:
+48  71 346 46 14

 

h